podatki -

ABC VAT-u

Markowski Włodzimierz

Zmiany w vat - od 1 stycznia 2015 roku Zintegrowany tekst ustawy i rozporządzeń wykonawczych Omówienie przepisów VAT Wzory ewidencji i formularzy vatowskich więcej »

Cena: 69,-

ABC VAT-u

ABC VAT-u 2013

Markowski Włodzimierz

Stan prawny na dzień 1.03.2013 W książce prezentujemy połączony zaktualizowany tekst ustawy vatowskiej, rozporządzeń wykonawczych i szczegółowych komentarzy. Poszczególne... więcej »

ABC VAT-u 2013

Budownictwo Opodatkowanie usług 2014

Dyszy Wiesława

Książka "Opodatkowanie usług budowlanych" adresowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie usług budowlanych i powstała w celu rozwiązania wątpliwości więcej »

Cena: 59,-

Budownictwo Opodatkowanie usług 2014

Ceny transferowe. Komentarz do rozporządzenia Ministra Finansów. Metody...

Jarosław F. Mika

Publikacja Ceny transferowe. Komentarz do rozporządzenia Ministra Finansów. Metody ustalania i szacowania cen transferowych. Przykłady przedstawia problematykę przerzucania dochodów... więcej »

Cena: 180,30

Ceny transferowe. Komentarz do rozporządzenia Ministra Finansów. Metody ustalania i szacowania cen transferowych. Przykłady

Dlaczego nie płacimy podatków?

Niesiobędzka Małgorzata

Autorka odpowiada na pytania: - Jakie czynniki ekonomiczne wpływają na decyzje podatników i czy faktycznie ich wpływ jest tak znaczący? - Czy można wzmocnić dyscyplinę podatkową... więcej »

Dlaczego nie płacimy podatków?

Dokumentacja podatkowa cen transferowych. PGK1113

Fachowy instruktaż dla praktyków – publikacja stanowi źródło niezbędnych informacji na temat dokumentacji podatkowej transakcji zawieranych pomiędzy podmiotami powiązanymi więcej »

Cena: 262,50

Dokumentacja podatkowa cen transferowych. PGK1113